Hashtags ile Ücretsiz Takipçiler

Hashtags, Instagram’da yeni takipçiler kazanmanın ücretsiz yollarından biridir. Doğru hashtag’ları kullanarak resimlerinizin ulaşımını kolaylaştıabilirsiniz; bu sayede daha fazla kullanıcı sizin paylaşımlarınızı farkeder.

En önemli nokta hangi hashtag’ları kullanmanız gerektiğidir.

Örneğin hiper popüler hashtag’leri en çok arandığını için. Popüler hashtag’ları kullanma konusunda bir iyi bir kötü husus var .İyi olan binlerce insanın arıyor olması. Kötü olan ise yine binlerce insan onları arıyor.Yani, pek çok kişi bunları kullandığından, fotoğraflarınızın farkına varmak daha zor olabilir.

Başka bir seçenekse, daha çok sevilen ve takip etmek için sıklıkla kullanılan hashtag’ları bulmak ve kullanmaktır (örn. # Like4like ve # follow4follow). Bu, daha genel takipçilere yol açacak ve bu da daha geniş bir kitleyle bağlantı kurmak için size yardımcı olabilir.

Son strateji size getirme olasılıkları daha yüksek olacak son derece ilgili ve spesifik hashtag’leri belirlemektir. Bu hashtaglar, işinizde en sık kullanılanlar ve hedef pazarınızın arama olasılığı yüksek hashtagları olmalıdır.

Tüm bu stratejiler iyi işleyebilir. Aslında bunları birlikte kullanmak hem erişimi hem de hedeflenen ücretsiz takipçileri elde etmenin  en iyi yoludur.

 

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack