İnstagram Canlı Yayınları Kaydetme Özelliği

Ocak 2017’den beri tüm dünya için kullanılmaya başlanan Instagram canlı yayın özelliği,kullanıcılar tarafından çok sevilmesine karşın  biten yayınları kaydetme özelliği olmadığı için çok fazla eleştiri almıştı.Snapchat’e benzetilen Instagram canlı yayın özelliği, yayının bitmesinin ardından tamamen siliniyordu.

Son güncelleme ile sunulan özellikte, canlı yayının sonunda sağ üst kısımda ortaya çıkan kaydet butonu sayesinde yapılan yayınları kaydetmek artık mümkün. Fakat şimdilik Canlı yayınları kaydetme özelliği gelmiş olsa da, kaydedilen yayınların takipçileriniz tarafından tekrar izlenmesi mümkün değil.Kısa süre içerisinde beklenen eksikliklerin giderilmesi halinde yine sitemizden öğrenebileceksiniz.

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack