İnstagram Hesabınızı Geliştirmek İçin 5 Hile

Instagram hesabınızı geliştirmeniz için kullanabileceğiniz harika numaralardan bahsedelim.Daha fazla beğeni, daha fazla yorum ve sonunda daha fazla takipçi toplamanıza yardımcı olacak Bu yöntemler 30.000’den fazla Instagram takipçisi sağlamak için kullandığımız test edilmiş ve kanıtlanmış hilelerdir.
1. Web sitenizi / Blog’unuzu Marka EdinBu Hile çok kolaydır; Sadece Facebook’a ihtiyacınız vardır. Bunu yapmak için, Facebook mobil uygulamanıza giriş yapın. “Yer bildirmeyi” i tıklayın . “Giriş yap” a tıkladığınızda, yer bildirimi yapmak için yeni bir yer oluşturabileceksiniz bir sayfaya gidersiniz. Şimdi alanınız olarak işletme alan adınızı yazın.Sonraki adım, bir fotoğraf yüklemek ve “Konum ekle” ve viyola tıklamaktır; Web siteniz kullanıcı adınızın altında görünür.

2. Blogunuzdaki İçeriğe Bağlama

Blogunuzda Instagram’da takipçilerinizle paylaşabileceğiniz harika bir gönderimi var? bunun için bir hile var.

Çözüm, biyografi alanınızdaki web sitenizin URL’sini, hayranlarınızın görmek istediği içeriğin tam bağlantısı ile değiştirmektir. Şimdi bir paylaşım yapın ve takipçilerinizden yeni bağlantınızı kontrol etmesini isteyin.

3. Web Üzerinde Yanıt Vermek

Profesyonel olarak, günün çoğunu bilgisayarınıza bakarak geçirebilir ve telefonunuzda Instagram’ı kontrol etmek için yeterli zamana sahip olamayabilirsiniz.Bilgisayarınızdan Instagram’a giriş yaparak;

  • Paylaşımlar hakkında yorumlar
  • Fotoğraf yükleme
  • Spam sil

Tüm bunlara erişmek için telefonunuza gerek yok.

4. Profilinizi Formatlayın

Biyolojinin kesinlikle profesyonel görünmesini istediğinizde, biyografinizi biçimlendirmek için ayrı bir Word belgesi kullanmanız gerekecek, daha sonra bunu Instagram hesabınıza kopyalayıp yapıştırın; Profesyonel olarak biçimlendirilmiş bir biyolojiye sahip olursunuz.

 

5. Fotoğraflarınızı Instagram Filtreleri ile Düzenleyin

Instagram filtrelerden hoşlanıyorsanız, yalnız değilsiniz. Harika ve çoğu insan bunu fotoğraflarını düzenlemek için kullanmayı seviyor.

Instagram filtresini, Instagram’da gerekli yayınlamadan fotoğrafınızı düzenlemek için kullanmak için, telefonunuzu “uçak modu” na geçmeniz yeterlidir. Telefonunuz uçak modundayken, fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve işiniz bittiğinde “paylaş” ı tıklayabilirsiniz. Hata mesajı alacaksınız, ancak fotoğraflarınız telefon galerinize zaten kaydedilmiş olacak.

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack