İnstagram için en yeni ipuçları

Bugün sizlere İnstagram için 2 yeni ipucundan bahsedeceğiz

1) Paylaşım sonrası Hashtags’ler

Instagram’da bir fotoğraf yayınladıktan sonra hashtag eklemeyi unuttuysanız. Instagram fotoğraf ayarlarını düzenlememize izin vermiyor, bu nedenle insanlar normalde fotoğrafları sildikten sonra yeniden hashtag ile yüklüyorlar, size çok basit bir yöntemdan bahsedeceğiz yalnızca resmin altına bir açıklama ekleyerek istediğiniz hashtag’ları Bu açıklamada paylaşabilirsiniz sistem aynı şekilde çalışacaktır.

2.Verileri İnstagrama kaydetme

Eğer gerçek bir Instagram bağımlısıysanız uygulamanın çok fazla veri kullandığını farkedeceksiniz, Endişelenmeyin bu sorunun çözümü çok kolay, Instagram’da ayarlara gidin,mobil veri kullanımını bulun, tıklayın ve daha az veri kullanımını seçin. Artık internet paketinizin süpriz bir şekilde bitmesiyle karşılaşmayacaksınız.

 

Bu yazı bir başlangıç,unutmayın ki daha fazla ipucu ve numaralara sahibiz takipte kalın eminiz onları da dinlemek istersiniz.

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack