İnstagramda Daha Çok Sevilmeniz İçin İpuçları

Instagram’da daha fazla Takipçi ve Beğeniler mi kazmak istiyorsunuz? Sizin için bir çok tavsiyemiz var;

1. Doğru zamanda paylaşım Kitlenizin saat dilimi ve ne zaman  Instagramlarını kontrol ettiklerini belirleyin.Eğer Instagram Fotoğrafınızı paylaşmadan önce, akılda tutulması gereken iki şey vardır. Çoğu Instagram kullanıcıları sabah giriş ve akşam, işten ya da okuldan evlerine giderken yanlarında.

Instagram fotoğraf genellikle sadece yaklaşık 4 saatlik bir ömrü vardır, çünkü markalar için gönderebilmek için en elverişli zaman gecenin ortasıdır.Gün boyunca, takipçilerinizin boş zamanlarında ve hesaplarını kontrol ettiğini varsayabileceğiniz zamanlarda paylaşım yapın. Mesela, hedef kitleniz lise öğrencileri ise, öğle tatillerinde oldukları sırada ve öğleden sonraya fotoğrafınızı paylaşın yada insanlar tren veya otobüslerde sıkıştığı ve başka bir şey yapmamakla birlikte telefonlarını kontrol ettikleri vakitleri dikkate alın.

2. Soru sormak için fotoğraf başlıklarınızı kullanın: Instagram fotoğraflarınızda  daha çok beğeni toplamanın en iyi yollarından biri, fotoğrafın başlığını bir soru sormak için kullanmaktır. Bu, sadece fotoğraf severleri değil, aynı zamanda yorumları da götürmenin harika bir yoludur.

3. Instagram’da bir yarışma düzenleyin: Bir yarışmayı başlatmak, genellikle herhangi bir sosyal ağ üzerinde katılımı artırmak ve yeni takipçiler kazanmak için etkili bir yoldur. Instagram popülerlik kazanmaya yardımcı olduğundan, Instagram’ı çalıştırmak için en iyi sosyal platformlardan biri haline getiriyor.

 

4. Instagram video’yu kullanın:  Instagram videoları işletmelerin hayranlarıyla etkileşimde bulunmanın en yeni yoludur. Opera Paris’ten harika bir örnek, yeni bir film tanıtımı.Kısacası, Instagram video kullanan markalar şunları yapmak için kullanmalıdır: ürünlerini spot haline getirin, hikaye anlatın, eğlendirin ve değer verin.

5. Samimi fotoğraflar paylaşın: Markanızın Instagram hesabının takipçilerine sahne arkası geçidi ya da şirketinizin iç işlerinde bir sahne arkası görünümü gösterin. İnsanlar markanızın reklamlar için kullandığı aynı cilalanmış resimleri görmek istemiyor; daha alakalı ve daha az düzenlenmiş resimleri görmek istiyorlar.

Instagram hesabınız, çalışanlarınızı ve yaptıkları işi vurgulamak için çaba sarf etmelidir. İşletmeniz yüzlerce insanı istihdam etse bile, markanızın geride yalnızca birkaç yüzü bulunan markanız, takipçilerinizle markanızın daha şeffaf görünmesini sağlıyor.

Unutmayın: Instagram’da yayınladığınız içerik her zaman pazarlama odaklı olmak zorunda değildir, eğlencelik içindir! Sonuçta, bu tür fotoğrafların çoğu zaman en iyi hedef oluyor.

 

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack