İnstagramda Popüler olmak için ipuçları

İnsanlar takipçileri sever. İnsanları sosyal medyada takip ettirmek, ünlü saplantılı dünyamızda bir spora dönüşebilir.Aşağıdakilerden gerçekten tutarlı olan tek şey muhtemelen 2 ve 3 tür, ancak diğerleri de hoş bir profil sergiliyor ve etkileri hakkında daha iyi tavsiyeler alabilmek için birkaç taktik denedim. Instagram’ınızı aşağıdaki gibi oluşturmak için bu beş ipucunu incelemenizi tavsiye ediyorum:

1.Bir evcil hayvana sahip olun

Popi olmanın harika bir yolu, bir “şeye” sahip olmaktır. Köpek yavruları ve yavru kediler her zaman iyidir, ancak bunlara sahip değilseniz, balık kuş gibi bir canlıda gerekli efekt ve ışıkla harika fotoğraflar ortaya çıkarabilir.

2.Standart pozların dışına çık

Lütfen her sabah kahvenizin fotoğrafını paylaşmayin. Kimsenin umrunda değil. Instagram’ınızı ilginç fotoğraflar ile taze ve eğlenceli tutun. İlginç fotoğraflarınız varsa, sizi zaten takip eden kişilerin yayınlarınızı beğeneceklerini fark edeceksin. Dışarı çık ve takip et.

3.Fotoğraflarınızı hashtaglayın

Bu mantıklıdır: İnsanlar, ilgilendikleri şeyleri bulmak için hashtag’larda arama yapar. Ve genel olarak, birisinin sizi ilgilendiren bir amaçla aramaya başlarsa, fotoğraflarınızdan istedikleri gibi, örneğin bir #fourbarrel gibi bir şey sunduğunu gördüklerinde sizi takip edeceğini farkedeceksiniz.

4.Günlük paylaşım yap

Genelde günlük hayatımda ilginç şeyler bulamıyorum. Bu aynı zamanda fotoğraflarınızın günlük hoşunuza gidecek, sizi etkinliklerin özet akışına götüreceği ve sizi daha geniş bir ağa maruz bırakacağı anlamına geliyor.

5.Ünlüleri takip edin

Takipçileri  elde etmek için buda bir yaklaşım. 25 ünlü takip edin. Biri ile başlayın önerilerle devam edin.Bu süreçten sonra  5 aktif takipçiye sahip olun ,kalıcılığı meçhul. !

 

Tabiki bunlar yalnızca sürekli popüler olmanızı sağlamak odaklı tespitler ücretsiz en hızlı ve gerçek takipçilere sahip olmak için begenitakipp kalın…

 

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack