Instagramla Uyumlu Filtre Uygulamaları

Fotoğraflarınızı Instagram’a yüklemeden önce geliştirmek için fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanın. Piyasada çok kolay kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamaları var. Aşağıda, yaptıkları şeyin kısa bir açıklaması ile birlikte en iyilerden birkaçı bulunmaktadır:

Instaframe:  Instaframe, mükemmel fotoğraf kolajları oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Çok sayıda fotoğraf kolaj uygulaması mevcuttur.

•  Squaready – Instagram Layouter: Instagram’a telefonunuzun fotoğraf kütüphanesinden bir fotoğraf yüklediğinizde, Instagram sizi kare şeklinde kırpma imkanı verir. Bir fotoğrafı kırpmadan özelleştirmek istiyorsanız, Squaready bunu yapmanızı sağlar.

•  Picfx: Filtrenizle fotoğrafınızın görünümünü gerçekten yükseltmek isterseniz kullanmanız gerek uygulamadır. 100’den fazla efekt, doku ve çerçeveler arasından seçim yapabilir ve kolay Instagram yüklemesi için fotoğrafınızı bir kareye otomatik olarak biçimlendirecektir.

•  Kamera +:  Kamera +  en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Fotoğraflarınızı aydınlatma, parlaklık, kontrast ve netliği ayarlamak için Kamera + kullanın. Ayrıca, daha sıkı zum yapmanıza ve spot ışıklarınızı iyileştirmenize izin verdiği için çekim için gerçekten kullanışlı bir uygulama!

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack