Milyonlarca Gerçek Takipçimizin Kaynağı

Sizlere sunmakta olduğumuz gerçek takipçilerin kaynağı, pek çok farklı  web siteleri ile çeşitli sözleşmelerimiz olmasıdır. Bu web sitelerinde Instagram kullanıcıları, ilgi duydukları bir sürü kişiyi takip etmek için Instagram hesaplarını bağlayabilir ve karşılığında puan veya para kazanabilmekte. Daha sonra, bu sitelerde sosyal medya hesaplarını belirlemek için bu puanları veya paraları kullanabilirler, böylece takip edilebilir, beğenilenler, abone olabilirler.

Bu web siteleri, sizi takip ettiğinizden çok daha fazla insanı takip ettiğinizden emin olun. Bu, takip ettikleri web sitesinde takip eden daha fazla insanın olduğu anlamına gelir. Bu web siteleri, fazladan 100 takipçi için 10 $ ‘a kadar, çok yüksek bir oranda puan veya para almanızı sağlar. Fazla miktarı satın almak ve müşterilerimizi tanıtmak için bu web siteleri ile anlaşma yaptık. Bu fazlalığı çok büyük miktarda topluyoruz ve düzenli olarak, çok iyi fiyatlarla pazarlık yapabiliyor ve bu hizmetleri müşterilerimiz için, takipçisi başına 0,3 kuruşa kadar düşük bir oranda sunuyoruz.

Web sitemizden bu takipçilerden bir kısmını satın almak isterseniz .Bizimle iletişime geçin.

Add a Comment

Biz günlük bazda anlık şekilde hertürlü instagram takipçi yollamakla birlikte yorum ve beğeni hilelerimizide kullanabilirsiniz. Deneme amaçlı demo hesabımızla instagram takip hilesi 50 kredi ile kullanabilirsiniz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla tüm koşullarda çalışmayı deniyoruz.

 

Sitemap - FeedBack